Strona główna > O nas

Shenzhen Hoion Lighting Co., LTD jest spółką nauki i technologii, koncentrują się na polu kontroli fotoelektrycznej LED. Powiązane produkty obejmują: kontroler RGB, bezprzewodowy kontroler RF, podczerwieni pilota, ściemniacz LED, wzmacniacz RGB, SPI kontrolera, LED Audio kontroler, DMX512 główny kontroler, dekoder DMX512, Sterownik ściemniania LED i tak dalej.

Mamy posiada partii hi jakości zarządzania zespołem i Partia hi-tech profesjonalny zespół. Się powiedzie na zasadzie (człowieka jako podstawowe), to zawsze respektowanie wiedzy i intelektualnej, więc go wycięła naszej partii hi jakości, bardzo zręczny coordingative zespół z dobrym stylu moralne i ścisłe. Poprzez ciągłe wysiłki zespołu i akumulacja ciągłych innowacji technologii, firma zdobyła zaufanie i wsparcie od klientów od momentu powstania. Stosować się do "jakości produktów, ciągłe innowacje, doskonała obsługa" filozofia biznesu.

Wybraliśmy kanały dobry dostawca materiałów, proces produkcji ściśle do zapewnienia optymalnej kontroli jakości. Dział R & D stale badać i rozwijać bardziej kreatywnych produktów, aby podzielić się z naszymi klientami i rosnąć razem. "Satysfakcja gwarantowana" jest benchmark naszych usług, "powyżej oczekiwań klienta" jest celem naszego serwisu, chcielibyśmy dokonać wszelkich starań, aby spełnić potrzeby naszych klientów i tworzyć większe, więcej pogłębionej współpracy.